Realizace

Pro vaši poptávku vybíráme vhodné továrny v celé Asii. Vlastní kancelář máme v Číně, spolupracujeme s továrnami v Hong-Kongu, Indii, Bangladeshi, Pákistánu, Turecku, Vietnamu, Malajsii a v dalších zemích. Továrnu zvolíme dle kvantity objednávky, důrazu na kvalitu a cenu, kterou náš zákazník požaduje. Provádíme osobní kontroly hotového zboží, připravujeme pro zákazníky předvýrobní vzorky a zpracujeme finální výstupní kontrolu před naloděním zboží, abyste si mohli bt jisti, že vaše zboží je vyrobeno v odpovídající kvalitě a správně. Více než desetileté zkušenosti s výrobou v Asii nám dávají možnost spolupracovat s kvalitními továrnami a jsme schopni výrobu zvládat i v menších počtech kusů.

Realizace


Naše společnost realizovala pro klienty celou řadu projektů a výrobků. Specializujeme se na textilní a plastové výrobky, plechové barely, technické součástky, potravu pro zvířata a další.

Po zadání vaší poptávky vybíráme nejvhodnější továrnu pro samotnou realizaci. Před zadáním kontrolujeme, jestli továrny dodržují zákazy dětské práce, mají potřebné certifikace kvality a norem ISO, případně další dokumenty dle specifikace klienta.

Před samotnou produkcí necháváme zhotovit předvýrobní vzorek, který slouží pro kontrolu klientovi ve srovnání s celkovou produkcí. Po schválení ze strany klienta teprve spouštíme vlastní výrobu.

Zakázku hlídáme v průběhu celé produkce a finální kontrolu provádíme osobně přímo na místě a zajišťujeme před naloděním maximální bezpečnost pro investice našich klientů. Před naloděním odesíláme svým klientům specifikaci kontroly a fotodokumentaci.

Způsob dopravy volíme dle dohody s klientem a náročnosti přepravy.